St Mary's Holy Assumption
Orthodox Church
141 Den Rd, Stamford, CT 06903
WELCOME


Ласкаво просимо!

Про нашy церквy:

Російська Православна Церква Успіння Пресвятої Богородиці (Успенська церква) була заснована в Стемфорді в 1913 році. Її засновники - іммігранти зі Східної Європи, в основному з Царської Росії. На протязі декількох років до освячення храму, православні священики проводили Божі Літургії в приватних будинках парафіян.

На початку 70 років минулого століття,було предбано, велику ділянку землі поруч з Мерріт парквеем  для нашої церкви. Під час будівництва, яке розтягнулося на декілька років, Божі Літургії проводилися в різних місцях міста. У 1977 роцi  парафіяни відсвяткували першy службу в новій церкві.

Отець Володимир Хоросчак - наш духовний наставник  з своею родиною: Матушka Анна і їхні діти, Джеррі і Аня, приєдналися до нас в червні 1996 року, після завершення  семинарии "Святого Тихона" .

Наш прихід входить в ПЦА. Православна Церква в Америці (англ. Orthodox Church in America, OCA). В Церкві нараховується понад 700 парафій, об'єднаних у 12 єпархій, є 8 монастирів, 3 семінарії (Свято-Володимирська, Свято-Тихоновская, Свято-Германовський), Академія і т.п.

Щоб дізнатися більше про OCA, відвідайте сайт Церкви і статтю в Wikipedia.

Як з нами зв'язатися

Отець Володимир: (203) 329-9933 або FatherVladimir@stmaryofstamford.com
Барбара Дріскол, президент: Barbara@stmaryofstamford.com
Наташа Кузнєцова, віце-президент: NatashaK@stmaryofstamford.com

Для організації та проведення вінчання, відспівування, хрещення, освячення будинку або офісу звертайтесь, будь ласка, до Барбарu Дріскол.

Як до нас приєднатися

Церковні богослужіння відкриті для всіх. будемо щиро раді, якщо Ви не приєднуйтеся до нас у молитовному спілкуванні, i станете офіційним членом нашого приходу. Цим ви не тільки допоможете нашiй церкi, але і зробите пiддержку Святому Синоду Американської Православної Церкви і Єпархії Нової Англії.

Нагадуємо, що Церква в США живе лише на пожертви прихожан, тому існування нашої церкви цілком залежить від нас. За подальшою інформацією, звертайтеся до Барбарu Дріскол або до Наташu Кузнєцової.

Як до нас дістатися

Церква знаходиться на 33 виході з Мерріт парквея. Merritt Parkway (Route 15), exit 33.
Address: 141 Den Rd, Stamford, CT 06903

Розклад Богослужінь

Вечірнє Богослужіння по суботах о 18:00
По закінченні, Сповідь.

Божественна Літургія у неділю о 10:00
Після закінчення, загальна трапеза.

Недільна школа у неділю о 9:00
Недільна школа запрошує всіх бажаючих дітей та батьків з 9 до 10 години ранку щонеділі.

If you would like to join our mailing list, please fill out the following form.